Blacharz- dobre zarobki+ diety!

BERGERMANN – jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami na
terenie całych Niemiec. Oferujemy bezpośrednie zatrudnienie w solidnych niemieckich przedsiębiorstwach. Jeśli
decydujesz się na podjęcie współpracy z nami, masz zagwarantowaną sprawdzoną i legalną pracę na niemieckich warunkach
wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów.
Nasze usługi są bezpłatne dla kandydatów.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie doświadczonych pracowników na
stanowisko:

Blacharz

Miejsce pracy: Niemcy, 94424 Arnstorf
Nr referencyjny: BL/03/03/2016

Opis stanowiska
Wykonywanie obróbek blacharskich
Wykonywanie podstawowych operacji blacharskich: trasowanie, cięcie, wiercenie, zaginanie, lutowanie połączeń,
spawanie elementów, nitowanie

Wymagania
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Prawo jazdy kat. B
Doświadczenie w zawodzie min. 2 lata jako blacharz

Oferujemy
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę
(11,50- 14,00 € brutto/ godzina)+ diety 12€/25€
Niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
Możliwość podjęcia pracy od zaraz
Nadgodziny płatne wg. stawki godzinowej
Opieka konsultanta w j. polskim
Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie podczas wyjazdów na montaże oraz pomoc w znalezieniu stałego
zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny …… lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres
[Apply online] wpisując w tytule BL/03/03/2016