Specjalista ds. systemów personalnych

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z kapitałem zagranicznym, zlokalizowanej w centrum Szczecina,
poszukujemy obecnie odpowiedniej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. systemów personalnych
Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:
– praca przy implementacji i rozwoju wewnętrznego, globalnego systemu HR – zarządzania zasobami ludzkimi
– edukowanie pracowników firmy w Polsce i na świecie w obszarze funkcjonujących narzędzi i aplikacji HR-owych
– rozwój aplikacji i systemu komputerowego w oparciu o potrzeby użytkowników i w nawiązaniu do toczących się
procesów z obszaru HR
– wyszukiwanie błędów, znajdowanie nowych rozwiązań zmierzających do zwiększenia wydajności systemu i
prowadzonych procesów biznesowych
– prowadzenie odpowiedniej dokumentacji i testów podczas procesu rozwiązywania problemów i wprowadzania
usprawnień systemowych

Oczekiwania:
– wykształcenie wyższe mile widziane z obszaru IT lub Human Resource
– doświadczenie w pracy jako specjalista lub asystent ds. IT lub HR
– mile widziana znajomość obszarów związanych z on-linowym zarządzaniem procesami rekrutacji, administracji
danych osobowych, czynnikami rozwoju pracowników, miękkiego HR
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:
– interesująca i stabilna praca w międzynarodowym środowisku
– możliwość nauki i rozwoju w obrębie firmy
– bogaty pakiet socjalny
– praca w młodym zespole i przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV w języku
polskim z dopiskiem specjalista ds. systemów personalnych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r.
(Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia
procesu rekrutacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: ……