Kierowca C+E PLANDEKA 3/1

Werker Sp. z o.o. jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w
zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
zarówno dla pracowników wyższego, jak i niższego szczebla.

Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy:

KIEROWCY C + E

Miejsce pracy: Niemcy okolice Magdeburga
Nr Ref.: WW/GG/2017

Wymagania:
aktualne prawo jazdy kat. C + E z kodem 95 i kartą kierowcy,
doświadczenie na stanowisku kierowcy C+E w transporcie na plandekę
podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
uczciwość i zaangażowanie w powierzone zadania

Oferujemy:
pracę w systemie 3/1
praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowców,
pracę na nowoczesnych samochodach
niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi dodatkami
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość zdobycia doświadczenia w niemieckiej firmie,
zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. …… lub przesłanie swojego
aktualnego CV ze zdjęciem na adres: [Apply online] wpisując w tytule
WW/GG/2017
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Więcej ofert pracy na stronie: http://www.werker.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i
przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werker Sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia
1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )

Specjalista ds. ochrony danych osobowych – zdalnie – Szczecin

Agencja e-kreacji Grupa AF sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się spółka. Główny zakres działań to kreowanie internetowego wizerunku firm poprzez projektowanie stron WWW, e-sklepów, działań e-marketingowych.

Jako agencja składająca się w dużej mierze z osób z niepełnosprawnością, włączając w to samego założyciela, chcemy promować wizerunek osób niepełnosprawnych jako ludzi zdolnych do konkurencji na otwartym rynku, podejmując się najtrudniejszych zadań.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. ochrony danych osobowych

Zadania:
– Opracowywanie i wdrażanie wymogów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO)
– Zarządzanie bezpieczeństwem danych
– Przeprowadzanie audytów bezpieczeństwa
– Projektowanie oraz opiniowanie umów handlowych w zakresie przetwarzania danych osobowych.
– Prowadzenie projektów zapewniających realizację celów biznesowych oraz standardy ochrony z zakresu ochrony danych osobowych.

Wymagania:
– Wykształcenia wyższego: prawo, administracja
– Teoretycznej oraz praktycznej znajomości przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (Ustawa o ochronie danych osobowych, Rozporządzenie w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych – RODO).
– Umiejętności konstruowania i opiniowania umów funkcjonujących w obrocie gospodarczym.
– Umiejętności prowadzenia projektów.
– Pro biznesowego nastawienia zapewniającego optymalne standardy ochrony.
– Dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności pracy pod presją czasu.
– Rozwiniętych umiejętności analitycznych,
– Samodzielności, uczciwości, asertywności , kreatywności i dyspozycyjności
– prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
– Umowę o pracę na pełny etat,
– Pracę w systemie Home Office,
– Telefon służbowy,
– Częste szkolenia.
– Dostęp do firmowej biblioteczki
– Realny wpływ na rozwój agencji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Specjalista ds. ochrony danych osobowych (z orzeczeniem) – zdalnie – Łódź

Zadania:
– Udział w projektach wykonywanych dla klientów firmy w zakresie dostosowania przedsiębiorstwa klienta do wymogów ustawy o ochronie danych osobowych,
– Opracowywanie interpretacji prawnych w obszarze ochrony danych osobowych,
– Opracowywanie dla klientów wymaganej prawem dokumentacji,
– Wsparcie klientów w obszarze ochrony danych osobowych.

Wymagania:
– Znajomość zagadnień z zakresu ochrony danych osobowych,
– Doświadczenie i praktyka w stosowaniu prawa ochrony danych osobowych,
– Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
– Sumienność, dokładność i terminowość w zakresie realizowanych zadań.
– Prawo jazdy kat. B.
– orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

Prosimy o podanie informacji o posiadanym stopniu niepełnosprawności.