Recepcjonistka / Recepcjonista

Oferujemy: satysfakcjonujące wynagrodzenie,
możliwość rozwijania swoich kompetencji,
pracę w dynamicznym zespole,
współpracę na podstawie umowy zlecenia Wymagania: doświadczenie w osobistej i telefonicznej obsłudze klienta,
dyspozycyjność,
dobra znajomość języka angielskiego,
doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego,
bardzo dobra organizacja pracy, wielozadaniowość,
umiejętność pracy w zespole,
praktyczna znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
wysoka kultura osobista Obowiązki: organizacja pracy recepcji,
bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentami,
obsługa pacjenta w rejestracji i poczekalni,
udzielanie pacjentom podstawowych informacji dot. oferowanych usług i produktów,
przyjmowanie i rozliczanie płatności, kasa fiskalna, terminal płatniczy,
przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji pacjenta,
nadawanie i przyjmowanie korespondencji oraz przesyłek kurierskich,
pomoc w realizacji zadań zlecanych przez Fizjoterapeutów,
dbanie o porządek w okolicy recepcji oraz poczekani dla pacjentów,
obsługa sklepu internetowego i realizacja wysyłek