Kierowca kategorii C+E z kodem 95 NIEMCY

KS Personal Service jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do
rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi europejskimi partnerami,
poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą
pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:
Kierowca kategorii C+E z kodem 95

Zadania:
– Rozwożenie napojów i alkoholi po stałych trasach,
– Rozładunek towaru u klienta,
– Odbieranie pustych opakowań od klienta,
– Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego ,

Oferta:
– Praca od zaraz!
– Miejsce pracy: Kassel
– Praca na jedną zmianę z możliwością nadgodzin,
– Stawka: 11,51 € brutto/h + 30 € diety za każdy przepracowany dzień,
– Niemiecka umowa na czas nieokreślony z pełnym ubezpieczeniem,
– Zorganizowane i z góry opłacone zakwaterowanie ( koszt potrącany na koniec miesiąca z wypłaty)
– Barak ZEITKONTO!
– Opieka polskojęzycznych dysponentów

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z
póżn. zm. )