Kierowca C+E – Niemcy

BERGERMANN – specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z wieloma firmami
spedycyjnymi na terenie całych Niemiec od 2011 roku. Oferujemy wyłącznie bezpośrednie i stałe zatrudnieniem u
zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na
współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych i
sprawdzonych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Kierowca C+E – Niemcy

Miejsce pracy: Wiele lokalizacji Niemcy
Nr referencyjny: DEL/04/2017

OFERUJEMY:
Atrakcyjne oraz terminowe wynagrodzenie składające się z podstawy od …… euro brutto + diety (w
zależności od oferty i znajomości języka niemieckiego)
niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
legalne i stałe zatrudnienie w niemieckiej firmie transportowej- umowa o pracę
nowoczesną flotę oraz przestrzeganie czasu pracy kierowców
uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę
niezbędne szkolenia oraz narzędzia pracy dla kierowców
możliwość rozwoju zawodowego
opiekę konsultanta w j. polskim
możliwość podjęcia pracy od zaraz

WYMAGANIA:
przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego
(posiadamy również oferty pracy bez znajomości języka obcego)
minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
prawo jazdy C+E, karta kierowcy
mile widziane uprawnienia ADR lub na wózki widłowe
odpowiedzialność, rzetelność

OPIS STANOWISKA:
w zależności od taboru firmy oferujemy pracę na nowych zestawach:
zestawy tandemowe, naczepy typu firanka, chłodnie, cysterny, wywrotki itp.
możliwe systemy pracy 2/1, 3/1 , 4/1 lub pracę stałą w Niemczech
zakwaterowanie w ciężarówce, na bazie firmy lub w mieszkaniu (w zależności od oferty)
transport krajowy w Niemczech lub międzynarodowy
większość ofert pracy – pojedyncza obsada