Pracownik produkcji (maszyny) – umowa o pracę – bez doświadczenia !

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych
Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa
personalnego.
Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych.
Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów
prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.
Aktualnie dla naszego Klienta biznesowego firmy produkcyjnej poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Pracownik Produkcji – obsługa maszyn
Miejsce pracy: Sady k. Poznania

Naszym Pracownikom zapewniamy:
Na sam początek zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony,
Szansę objęcia stanowiska po okresie 6 miesięcy stałe zatrudnienie w strukturach Klienta (Szwedzkie
przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym),
Okres szkoleniowo – wdrożeniowy przygotowujący do objęcia samodzielnego stanowiska,
Stałe wynagrodzenie miesięczne, a po okresie 6 miesięcy dodatkowe benefity w postaci bogatego pakietu
socjalnego karta sportowa, dofinansowanie do wakacji,
PREMIE oraz regularne podwyżki po przejściu do Klienta,
Możliwość zdobycia ciekawego stanowiska w rozwijającym się, stabilnym przedsiębiorstwie,
Poznanie technologii produkcji formatek sprężynowym do materacy,
Szansę na awans na stanowisko Operatora maszyn,
Możliwość dołączenia do zespołu zgranych pracowników.

Opis stanowiska:
Prace w dziale produkcji formatek sprężynowych,
Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami firmy,
Nadzór oraz kontrola działania maszyn,
Zgłaszanie bieżących awarii maszyn,
Współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

Od Kandydatów oczekujemy:
Wysokiej motywacji do realizacji postawionych celów produkcyjnych,
Chęci do współpracy długoterminowej,
Mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych ,bądź fizycznych,
Kultury osobistej,
Wykształcenia min. zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pośrednictwem portalu lub na adres [Apply online]
W razie pytań: …… .
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie
z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883. Zostałem poinformowany/poinformowana,
iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie.