Przedstawiciel Handlowy ds. Usług HR

FallWork Sp zo.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

W związku z aktywnym rozwojem firmy, poszukujemy osoby gotowej pracować z nami na stanowisku:

Przedstawiciel Handlowy ds. Usług HR

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
-sprzedaż usług rekrutacyjnych HR
– aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów dla agencji pracy tymczasowej
– rozpoznawanie potrzeb Klientów i proponowanie rozwiązań rekrutacyjnych
– przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych
– negocjacje warunków współpracy oraz podtrzymywanie relacji z klientami
– współpraca z wewnętrznymi działami organizacji
– odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych

Wymagania:
– doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
– umiejętność identyfikowania potrzeb klienta i budowania dobrych relacji
– komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
– silna motywacja w osiąganiu postawionych celów, samodzielność i inicjatywa
– minimum wykształcenie średnie
– posiadanie prawa jazdy kat. B. z doświadczeniem prowadzenia pojazdu
– mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług rekrutacyjnych dla agencji pracy oraz znajomość branży i rynku HR

Oferujemy:
– umowę o pracę na pełen etat
– duże możliwości rozwoju zawodowego
– atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
– doskonałą atmosferę pracy
– podstawowe narzędzia do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.