Pracownik hali dział ogród Gorzów Wielkopolski

ISSP Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną
obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik hali dział ogród
Miasto: Gorzów Wielkopolski

ZAPRASZAMY OSOBY:
Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– pielęgnacja roślin

WYMAGANIA:
– dyspozycyjność
– rzetelność
– pełnoletność

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
– umowa zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne)
– praca zmianowa w godzinach otwarcia marketu 7-21, również w weekendy
– stawka 15 brutto/h
– praca od zaraz
– możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: [Apply online]

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).