Spedytor Międzynarodowy

Lokalizacja: Gdynia, Pomorskie

Zakres obowiązków:
Obsługa zleceń spedycyjnych
Utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych zleceń
Organizacja transportów
Wyszukiwanie i planowanie usług przewozowych, ustalanie warunków transportu
Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami
Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom

Oferujemy:
Umowę o pracę
Pensję podstawową + rozbudowany system premiowy
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
Możliwość rozwoju zawodowego
Niezbędne narzędzia do pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Wymagania:
Doświadczenie na stanowisku Spedytora międzynarodowego minimum 2 lata
Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
Znajomość jednego z języków skandynawskich
Znajomość rynku spedycyjnego oraz obsługi dokumentów spedycyjnych
Dobra znajomość Pakietu MS Office
Umiejętność planowania zadań
Samodzielność
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami
Dokładność, sumienność