Asystentka Prezesa Zarządu

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest firma zapewniająca kompleksową dostawę pieców szklarskich i zestawiarnii.

Zakres Obowiązków
Pomoc merytoryczna w wykonywaniu obowiązków Prezesa Zarządu.
Współpraca przy przygotowywaniu ofert.
Sporządzanie i tłumaczenie dokumentów, przygotowywanie prezentacji.
Prowadzenie działań marketingowych firmy.
Zarządzanie i aktualizacja bazy Klientów oraz Partnerów spółki.
Publikacja artykułów reklamowych w branżowych pismach.
Opieka nad gadżetami firmowymi.
Prowadzenie strony internetowej.
Organizowanie targów i warsztatów wyjazdowych.

Wymagania
Wykształcenie wyższe.
Doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w obszarach: administracji, marketingu, PR, HR.
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Zaawansowana znajomość MS Office, w szczególności Power Point, Excel.
Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej.
Inicjatywa, zaangażowanie i samodzielność w podejmowaniu działań.
Elastyczne i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów.
Dyspozycyjność pod względem czasu pracy.
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
Stałe zatrudnienie.
Udział w ciekawych projektach.
Praca w firmie stawiającej na rozwój.