Kasjer/ka – Warszawa – Radom – Piaseczno

Firma Golden Serwis nr rej. 6644
zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży od 2007 roku w zakresie leasingu pracowniczego, merchandisingu i promocji. Poszukuje pracownika na kasy Warszawa – Radom – Piaseczno.

Kasjer/ka – Warszawa – Radom – Piaseczno
WAW
Obowiązki
– Obsługa klienta
– Wykładanie towaru
– Obsługa kasy fiskalnej

Wymagania

Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
– Komunikatywność
– Dobra organizacja pracy
– Chęć do pracy z klientem

Oferujemy
– Stawka godzinowa 15zł/h netto dla studentów,
12zł/h netto dla pozostałych (Pełny ZUS)
– Umowa zlecenie
– Wypłata tygodniówek
– Bezpłatne szkolenie
– Dogodny grafik
– Bezpłatny dowóz pracowników z Radomia do Warszawy

Więcej informacji pod nr tel. ……

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.).”