Asystent/ Asystentka Prezesa Zarządu

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest firma zajmująca się produkującą oraz montażem konstrukcji stalowych, urządzeń i maszyn do transportu materiałów sypkich wykorzystywanych głównie w hutach szkła.

Zakres Obowiązków
Pomoc merytoryczna w wykonywaniu obowiązków Prezesa Zarządu.
Aktywnie uczestniczenie w spotkaniach biznesowych.
Przygotowywanie raportów, zestawień i pism.
Prowadzenie kalendarza spotkań przełożonego.
Współpraca z przedstawicielami innych działów firmy w celu zapewnienia jak najlepszej organizacji pracy.
Pomoc w zakresie przygotowywania ofert, komplementacji dokumentów itp.
Realizacja działań marketingowych (e-marketingowych i social media).
Organizacja podróży służbowych.
Wykonywanie tłumaczeń ustnych i pisemnych.

Wymagania
Wykształcenie wyższe.
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów.
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Dodatkowy język na poziomie komunikatywnym, mile widziany niemiecki.
Zaawansowana znajomość MS Office, w szczególności Power Point, Excel.
Inicjatywa, samodzielność w działaniu oraz wysoka kultura osobista.
Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne.
Wielozadaniowość.

Oferujemy
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym.
Pracę w przyjaznej atmosferze.
Ambitne wyzwania.

Link aplikacyjny: https://www.gdprofesja.pl/oferta,a_y_tent_a_y_tentka_preze_a_zarzadu,1185#apply-form