Pracownik Marketu – Zarób na wakacje – tyogniówki

Lokalizacja: Zielona Góra, Lubuskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta w markecie na stanowisku kasjerskim lub na hali.

Oferujemy:
Liczymy na kandydatów potrafiących pracować w zespole, pracowitych i zaangażowanych, lubiących pracę z klientem.
Dostęp do szkolenia.
Stawkę godzinową 14 zł brutto za godzinę pracy.
Umowę zlecenie.
Terminowe wypłaty wynagrodzenia.
Dla chętnych tygodniówki.
* Oferta pracy tymczasowej

Kontakt telefoniczny: ……

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następujące klauzule:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wymagania:
Praca w zmianach 6-14/14-22/22-6 – możliwość wyboru

Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.