Grafik (prezentacje) z orzeczeniem o niepełnosprawności (praca zdalna)

BPO NETWORK Sp. z.o.o.
Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.
Poszukujemy pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: Cała Polska/Praca zdalna

Grafik (prezentacje) z orzeczeniem o niepełnosprawności (praca zdalna)

Obowiązki
Przygotowanie grafik na kanałach Social Media na podstawie podanych wytycznych,
Tworzenie prezentacji w programie Microsoft Power Point.

Wymagania
Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
Minimum rok doświadczenia na analogicznym stanowisku,
Portfolio z własnymi pracami,
Bardzo dobra znajomość Microsoft Power Point,
Dobra znajomość Photoshop,
Dobra znajomość Adobe Ilustrator,
Wyczucie, estetyka,
Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie,
Gotowość do nauki i chęć rozwoju oraz zdobywania nowych doświadczeń,
Stałe łącze w miejscu zamieszkania,
Komputer minimum 4 GB pamięci RAM, Procesor 2 GHz.

Oferujemy
Umowę o pracę na 1 miesiąc próbny,
Po okresie próbnym umowę na 6 miesięcy,
Pracę zdalną z gronem pozytywnych ludzi,
Pracę w domu 7h dziennie, w godzinach między 7.00 a 21.00,
Pracę dla osoby niepełnosprawnej.

Nasza strona: http://www.bponetwork.pl
FB: BPO Network Sp zoo
Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA APLIKUJ
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″