KIEROWCA C+E kiper Anglia £2100 netto

Werkservice poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA CE wywrotka samowyładowcza
Miejsce pracy: Wielka Brytania, Preston
Wynagrodzenie: ok. £2100 netto miesięcznie

Zadania na stanowisku:
– kierowanie wywrotką w transporcie krajowym po całej Wielkiej Brytanii,
– przewóz materiałów sypkich, m. in. kruszywa z kopalni

Co oferujemy:
– pracę stałą od poniedziałku do piątku oraz w soboty (płatne podwójnie),
– zatrudnienie z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy,
– pomoc w wyrobieniu CPC,
– legalną pracę w oparciu o angielską umowę, bezpośrednio z pracodawcą,
– gwarancję odprowadzenia składek,
– możliwość uzyskania świadczeń socjalnych na terenie Wielkiej Brytanii,
– dodatkowe świadczenia emerytalno-ubezpieczeniowe zapewnione przez firmę,
– terminowe wynagrodzenie, na które składa się podstawa i system dodatków,
– premię roczną za brak uszkodzeń w wysokości £600,
– zdalną pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:
– prawo jazdy C+E z kodem 95, CPC (lub kartę kierowcy),
– doświadczenia w kierowaniu ciągnikiem z naczepą wywrotką,
– komunikatywnej znajomości języka angielskiego warunek konieczny

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszę o kontakt telefoniczny pod nr …… :
w soboty i niedziele w godz. 10:00 18:00,
w dni powszednie w godz. 18:00 21:00.
Zapraszam też do kontaktu mailowego. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres [Apply online]

Więcej ofert na stronie: werkservice.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i
przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werkservice, zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu
Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z
przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
(RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami,
jakie przysługują mi na mocy powyższego rozporządzenia.