Monter rurociągów- Dania

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie, będącą częścią Bluecollar A/S Group z Odense w Danii (Agencja Zatrudnienia nr
5437). Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 12 lat.

Aktualnie dla naszego klienta z Danii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter rurociągów

Nr Ref: M-rur/ 09.18 /Fyn
Miejsce pracy: Ejby i Rudkobing, Dania.

Zakres obowiązków:
Zakład zajmuje się produkcja zbiorników i rur dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego oraz energetyki. Do zadań należeć będzie: montaż zbiorników i
rurociągów (grubość materiału 1-2 mm), przygotowanie konstrukcji do dalszej obróbki.

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie (+ ewentualne dodatki zmianowe),
-dużą liczbę nadgodzin,
-umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,
-ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,
-możliwość zaliczek w wysokości 1000 DKK / tydz.,
-dodatek wakacyjny 12.5% do każdej godziny,
-opieka koordynatora,
-wypłata wynagrodzenia co 2 tyg.,
-pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania (koszt odciągany z wynagrodzenia),
-możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz. (możliwość długotrwałej współpracy).

Oczekujemy:
-min. 4 lata udokumentowanego doświadczenia w wyżej wymienionych obowiązkach,
-umiejętności odczytywania rysunku technicznego,
-umiejętności spawania,
-min. komunikatywnej znajomości j. angielskiego,
-prawo jazdy + własne auto na wyjazd – dodatkowy atut.

Wymagane dokumenty:
-CV,
-Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy , referencje itp.

Aplikacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim z podaniem numeru referencyjnego M-rur / 09.18/Fyn na adres e-mail [Apply online]

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora – BlueCollar JobSupply sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie – moich danych osobowych zawartych w
moim CV oraz w innych przedstawionych przeze mnie dokumentach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zarówno obecnej, jak i organizowanej w
przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie
moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy BlueCollar oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w
przyszłości procesami rekrutacji.
Ponadto oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że:
podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości realizacji umowy;
mam prawo dostępu do treści swoich danych, żądania sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, jak i wniesienia sprzeciwu.

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO HOLANDIA

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich
partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: OPERATOR WÓZKA
WIDŁOWEGO.

Oferujemy:
– Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość
nadgodzin)
– Holenderską umowę o pracę
– Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
– Zakwaterowanie
– Stałą opiekę polskiego koordynatora
– Pomoc w organizacji wyjazdu

– Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany w trakcie rozmowy
rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert pracy od sprawdzonych
pracodawców.

Wymagania:
– Doświadczenie na stanowisku
– Uprawnienia na wózki
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego
– Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
– Prawo jazdy lub własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)

Dlaczego ABC Work:
– Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
– Jesteśmy już 5 lat na rynku
– Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
– Pomogliśmy już wielu kandydatom

Prosimy o przesyłanie CV w jęz. angielskim na adres: [Apply online]
Pamiętaj o wskazaniu stanowiska w temacie wiadomości.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim
danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych
dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a,
21-500 Biała Podlaska, KRS: …… w celu związanym z udziałem mojej
osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”