Technikowi – Ekonomiście

Sp. z o.o. – Warszawa – (w organizacji)

DM-TE
Zadania dla kandydata:
Obsługa korespondencji handlowej-krajowej i zagranicznej,
Rejestracja i archiwizacja dokumentów,
Obsługa poczty elektronicznej, rozmów telefonicznych i urządzeń biurowych,
Tłumaczenia ofert handlowych, instrukcji obsługi itp. i ich rozsyłanie.

Oczekiwania pracodawcy wobec kandydata:
Wykształcenie: wyższe kierunek/specjalność: nieistotne,
Umiejętności: znajomość obsługi komputera i programów z pakietu Microsoft Office,
Uprawnienia: dokumenty stwierdzające kwalifikacje,
Doświadczenie zawodowe: mile widziane,
Znajomość języków obcych: mile widziana znajomość j. ang.

Oferujemy:
Pracę w wymiarze: pełen etat lub część etatu lub inną formę – do uzgodnienia,
Jednozmianowy czas pracy, zadaniowo-premiowy system wynagradzania,
Wysokość wynagrodzenia brutto od 2500,
Dodatkowo – premia zadaniowa do 50%,
Możliwość zakwaterowania dla osób spoza województwa mazowieckiego.

Szczegółowsze informacje o ofercie można uzyskać pod numerem telefonu: …… .

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″