PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

MAG-KRAK Sp z o. o.
Wiodąca firma produkcyjno-handlowa o międzynarodowym zasięgu z branży techniki zamocowań i narzędzi ręcznych zlokalizowana w Krakowie poszukuje:

ZACHODNIOPOMORSKIE
Obowiązki
Budowanie, utrzymanie i rozwój relacji z aktualnymi kontrahentami firmy
Pozyskiwanie nowych klientów
Realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych
Raportowanie wyników sprzedaży
Negocjacje handlowe
Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania
Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w: branży narzędziowej, metalowej, elektrycznej, hydraulicznej lub budowlanej

Mile widziana znajomość lokalnego rynku artykułów metalowych, narzędzi ręcznych lub materiałów budowlanych
Minimum średnie wykształcenie
Prawo jazdy kat B.
Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
Doskonała organizacja pracy
Nastawienie na wyniki
Samodzielność
Zaangażowanie
Inicjatywa i aktywność

Oferujemy
Umowę o pracę
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (podstawa + prowizja + premie)
Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzanych zadań (samochód służbowy, telefon komórkowy)
Pakiet świadczeń dodatkowych: ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku;