Elektromechanik

Firma WALSRODER CASINGS POLSKA SP. Z O.O.od ponad 20 lat działa na rynku polskim jako producent osłonek Walsroder® znanych ze swojej jakości i powszechnie stosowanych na całym
świecie, poszukuje pracowników na stanowisko:

Obowiązki
utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń,
wykonywanie bieżącej konserwacji parku maszynowego,

wykonywanie bieżących napraw,
analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowania, ciągłości pracy
modernizacja maszyn i urządzeń,

nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w przeglądach technicznych.

Wymagania

wykształcenie średnie lub zawodowe, techniczne
ELEKTROMECHANIK lub ELEKTRYK

przynajmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

uprawnienia SEP min do 1 kV
doświadczenie w prowadzeniu napraw, konserwacji i remontów maszyn, urządzeń i instalacji
posiadanie wiedzy i praktycznej umiejętności pracy z dokumentacja techniczna
(układy automatyki i sterowania )
znajomość środowiska Siemens S5, S7, Lenze, AEG w zakresie pozwalającym na skuteczne
diagnozowanie i usuwanie awarii
obsługa komputera w środowisku Windows
zdolność do pracy na wysokości

Oferujemy
Wynagrodzenie zasadnicze plus premia
Cykliczny wzrost wynagrodzenia
Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę,
Pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę,
Karta uprawniającą
do korzystania
z aktywnego wypoczynku,
Dopłaty do wypoczynku
Uczestnictwo w szkoleniach rozwijających umiejętności i wiedzę

CV wraz listem motywacyjnym prosimy przesyłać: Aplikuj
WALSRODER CASINGS POLSKA SP. Z O.O.
Nowa Wieś Legnicka 107
59-241 Legnickie Pole

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).