Starszy specjalista ds. administracji HR z językiem niemieckim

Starszy specjalista ds. administracji HR z językiem niemieckim
7-12-52266

Naszym Klientem jest centrum biznesowe, które realizuje prestiżowe projekty w obszarze finansów, księgowości oraz outsourcingu usług HR. W związku z rozwojem struktur, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
– udział w procesie przeniesienia wiedzy do oddziału w Katowicach,
– odbieranie połączeń przychodzących w kontekście rozwiązywania kwestii w obszarze twardego HR,
– rozwiązywanie problemów dotyczących kadr (stany urlopowe, przedłużenia umow, aneksy do umów),
– odpowiadanie za pośrednictem czatu oraz korespondecji mailowej na zapytania dotyczace procedur HR,
– współpraca i wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach,
– aktualizacja baz danych oraz dokumentacji pracowniczej.

Wymagania:
– bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2),
– dobra znajomość języka angielskiego (min. B1),
– min. 2-letnie doświadczenie w administracji HR lub obsłudze klienta,
– wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
– gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym w godzinach 7-19,
– gotowość do 2-3 tygodniowego wyjazdu służbowego w celu przeprowadzenia procesu przeniesienia wiedzy.

Oferujemy:
– możliwość budowania ścieżki kariery w oparciu o wypracowane standardy,
– atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z bogatym pakietem socjalnym- stabilne zatrudnienie w firmie wiodącej w swojej branży,
– praca w międzynarodowym środowisku pozwalającym na codzienną komunikację w językach obcych.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj teraz i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na http://www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja