Asystent ds. Sprzedaży B2B z j. angielskim

Dla naszego Klienta uznanego integratora rozwiązań i systemów informatycznych dla biznesu, poszukuje Kandydata na
stanowisko:

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY B2B (Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM)

Miejsce pracy: Poznań

OPIS STANOWISKA:

Bezpośrednie wsparcie działu handlowego przy procesach sprzedażowych;
Kontrolowanie zamówień i zleceń wysyłki, opieka nad reklamacjami;
Rejestracja zamówień w systemach dostawców oraz nadzór nad ich realizacją;
Wsparcie przy wdrażaniu projektów oraz realizacji zamówień DH;
Zarządzenie obiegiem informacji i dokumentów;
Realizacja prac biurowych, przygotowywanie analiz, raportów i statystyk w zakresie zrealizowanych wysyłek.

OCZEKIWANIA:

Bardzo dobra znajomość pakietu Office, szczególnie Excela;
Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami;
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
Czynne prawo jazdy kat. B;
Wysoka motywacja do osiągania celów;
Zaangażowanie i odpowiedzialność;
Mile widziana znajomość produktów i usług IT po stronie hardwarowej.

KLIENT OFERUJE:

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności;
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
System premiowy;
Przyjazną atmosferę, imprezy integracyjne;
Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
Udział w interesujących i rozwijających projektach;
Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami.
Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.