Specjalista działu kadr i płac

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą budowlaną działającą na rynku polskim oraz zagranicznym. Realizujemy w chwili obecnej kilkanaście inwestycji budowlanych i mamy apetyt na więcej.
Rozwijamy się i dlatego poszukujemy kolejnej osoby do naszego zespołu w Gdyni na stanowisko:

Specjalista działu kadr i płac

Opis stanowiska:
kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników
zakładanie, prowadzenie i archiwizacja akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia i
umów cywilno-prawnych
prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów pracowników i zwolnień lekarskich
ewidencja danych kadrowych w systemie kadrowo-płacowym
samodzielne naliczenie wynagrodzeń, zasiłków, ekwiwalentów za niewykorzystany urlop
sporządzenie list płac i przygotowywanie przelewów wynagrodzeń
sporządzanie deklaracji i raportów na potrzeby ZUS, US, PFRON, GUS
współpraca z instytucjami zewnętrznymi: ZUS, GUS, US, PFRON, komornicy
wystawianie stosownych zaświadczeń dla pracowników
weryfikowanie i aktualizowanie danych dotyczących badań lekarskich i szkoleń BHP
sporządzanie raportów i zestawień kadrowych i płacowych
przygotowywanie rocznych deklaracji PIT
wykonywanie czynności biurowych
wspieranie Zarządu oraz Kierowników w działaniach związanych z rozwojem i zarządzaniem zasobami ludzkimi
branie udziału w budowaniu i wsparcie realizacji polityki personalnej
komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna w zakresie wizerunku pracodawcy
rekrutacja pracowników

Nasze oczekiwania:
min. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw kadrowo płacowych
wyższe wykształcenie
biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z partnerami zagranicznymi; chętnie znajomość jęz. szwedzkiego.
praktyczna znajomość zagadnień z zakresu naliczania wynagrodzeń z tytułu umów o pracę oraz rozliczania umów cywilnoprawnych
bardzo dobrą znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i ustawy o PDOF
bardzo dobra znajomość programu Płatnik, pakietu MS Office
umiejętność pracy pod presją czasu oraz w środowisku częstych zmian
dobra organizacja pracy własnej oraz dotrzymywanie terminów
komunikatywność, asertywność, samodzielność, spostrzegawczość i odpowiedzialność

Oferujemy
interesujące warunki finansowe
możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczenia pod okiem zagranicznych konsultantów
możliwość rozwoju w firmie działającej na rynkach zagranicznych

przyjazną atmosferę w zaangażowanym zespole
pakiet prywatnej opieki medycznej
możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.