Obsługa stoiska z fajerwerkami

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu siedemnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obsługa stoiska z fajerwerkami

Zadania:
Obsługa Klientów
Dbałość o ekspozycję towaru

Wymagania:
18 lat
Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
Pracowitość
Kultura osobista i zaangażowanie w powierzone zadanie

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną – praca tymczasowa
Wynagrodzenie, które jest wypłacane w terminie
Elastyczny czas pracy dopasowany indywidualnie dla każdej osoby

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV lub o kontakt pod numer ……

Miejsce:Konstantynów Łódzki pabianicki