Scrum Master

Poznań

Nr Ref. 1116137

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży lotniczej poszukujemy osoby na stanowisko:

SCRUM MASTER

Lokalizacja: Poznań
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: długotrwała współpraca

Zadania:

– Promowanie wartości i dobrych praktyk (Agile, Scrum) w organizacji oraz w zespołach projektowych

– Kreowanie nowych optymalnych rozwiązań wykorzystując znajomość Scrum i Kanban

– Wspieranie Zespołu Deweloperskiego w zakresie tworzenia produktów o wysokiej jakości

– Identyfikowanie i usuwanie przeszkód ograniczających postępy Zespołu Developerskiego

– Wsparcie Product Ownera w jego roli m.in. w zarządzaniu Product Backologiem

– Wsparcie przebiegu zdarzeń scrumowych

Wymagania:

– Teoretyczna i praktyczna znajomość Scrum/Kanban poparta co najmniej dwuletnim doświadczeniem

– Zrozumienie procesów wytwarzania oprogramowania

– Wysokie umiejętności interpersonalne, motywacyjne oraz negocjacyjne

– Asertywność

– Język angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

– Współpraca w oparciu o B2B

– Atrakcyjne stawki

– Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

hays.pl