Młodszy pracownik biurowy z j. angielskim

Młodszy pracownik biurowy z j. angielskim
Numer referencyjny: MPB/037/MHO

Nasze wymagania wobec Kandydata:
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
Wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów
Doświadczenie w pracy biurowej
Znajomość pakietu MS Office
Koncentracja na szczegółach, praca pod presją czasu, ciągłe podnoszenie kwalifikacji
Komunikatywność i umiejętność szybkiej pracy
Dyspozycyjność do objęcia stanowiska o pełnym wymiarze godzin

Twoje zadania na tym stanowisku:

Obsługa administracyjna klientów w systemie SAP
Wprowadzanie danych i ich uaktualnianie
Zarządzanie zamówieniami oraz danymi klientów
Otrzymywanie zamówień i sprawdzanie ich poprawności

Oto, co oferujemy:
Umowę o pracę (docelowo na czas nieokreślony)
Świetną atmosferę w międzynarodowym środowisku pracy
Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie i podróżne, lekcje angielskiego częściowo finansowane przez pracodawcę)
Biuro zlokalizowane w bardzo bliskiej odległości od Metra Dworzec Gdański
Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności twardych i miękkich
Realna możliwość awansów zarówno pionowych, jak i poziomych
Oferta dotyczy pracy stałej.