Młodszy specjalista z j. niemieckim – PRACA ZDALNA

Młodszy specjalista z j. niemieckim – PRACA ZDALNA

Numer referencyjny: 4569874

Opis stanowiska

Po szkoleniu wstępnym będziesz w stanie:

Odpowiadać na przychodzące połączenia telefoniczne/ e-maile od klientów dotyczące zagadnień technicznych związanych z korzystaniem z konkretnej marki urządzeń
Dostarczyć wysokiej jakości standard obsługi klientów
Analizować i rozwiązywać najczęstsze zapytania korzystając z przygotowanych przez nas rozwiązań
Współpracować z zespołem specjalistów IT by poradzić sobie z bardziej skomplikowanymi zagadnieniami

Profil kandydata

Zanim rozpoczniesz szkolenie wstępne sprawdzimy czy posiadasz:

Bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego (min. B2)
Dobrą znajomość języka angielskiego (min. B1)
Odpowiednie zaplecze techniczne do pracy z domu np. dostęp do szerokopasmowego internetu
Podstawowe doświadczenie w zakresie obsługi Windows 7 i pakietu MS Office
Doświadczenie w zakresie obsługi klienta (jest mile widziane ale nie jest wymagane)
Umiejętność pracy z zespołem, nastawienie na rozwiązywanie problemów oraz umiejętność samodzielnego i efektywnego zarządzania zadaniami
Gotowość do odbycia trzytygodniowego szkolenia w siedzibie firmy w Warszawie oraz sporadycznych podróży biura w trakcie trwania kontraktu

Poszukujemy osób gotowych rozpocząć współpracę od stycznia/lutego 2019!

Co oferuje nasz klient:

Praca zdalna z domu w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
Praca w międzynarodowej firmie dla prestiżowych klientów
Jasno określona ścieżka kariery
Od ekspertów naszego klienta nauczysz się najlepszych praktyk oraz biznesu na światowym poziomie
Poza wynagrodzeniem otrzymasz szeroki pakiet dodatków pozapłacowych

Miejsce:Lublin Lublin