Customer Support with Spanish, French or German

Customer Support with Spanish, French or German
468542

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Budowa długotrwałych relacji biznesowych z klientami po stronie producentów
Bieżący kontakt z klientami, obsługa zapytań operacyjnych
Utrzymanie i przedłużanie współpracy
Wsparcie w realizacji indywidualnych celów sprzedażowych
Współpraca z innymi działami firmy: operacyjny, handlowy

WYMAGANIA:
Pierwsze doświadczenia (około roku) w kontakcie z klientem biznesowym będzie atutem
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – mile widziana
Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego, francuskiego lub niemieckiego wymagana
Wysoka motywacja do pracy oraz bardzo dobre zdolności komunikacyjne, a także wpływania na innych za pośrednictwem argumentów biznesowych
Umiejętność szybkiej pracy i definiowania priorytetów
Nastawienie na wynik połączone z umiejętnością realizacji zadań we współpracy z innymi działami firmy
Dobrze rozwinięte zdolności analityczne
Dobra znajomość MS Office, w tym Excella i Power Point

NASZ KLIENT OFERUJE:
Międzynarodową atmosferę w pracy
Ciągły kontakt z językami obcymi
Pakiet benefitów pozapłacowych
Ścieżki kariery zgodne z preferencjami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez CEE Experts z siedzibą w Warszawie.”