Specjalista ds. BHP

Axamo to agencja zatrudnienia (nr certyfikatu 10825) specjalizująca się w rekrutacjach stałych. Realizujemy projekty na stanowiska menedżerskie, specjalistyczne oraz techniczne dla krajowych firm produkcyjnych i usługowych. Działania naszej firmy skupiają się również na świadczeniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych dla sektora medycznego oraz inżynieryjnego w
Wielkiej Brytanii. Naszą misją jest pomoc kandydatom w realizacji ich celów zawodowych oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami.
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży lotniczej. W związku z dalszym rozwojem organizacji poszukujemy doświadczonych kandydatów zainteresowanych objęciem samodzielnego stanowiska Specjalisty ds. BHP.
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Forma zatrudnienia: pełny wymiar godzin, umowa o pracę
System pracy: jednozmianowy

BHP/19

Główne zadania na stanowisku:
Opracowywanie i aktualizacja kompleksowej dokumentacji z zakresu BHP, Ochrony Środowiska i Ochrony Przeciwpożarowej
Wdrażanie i usprawnienie systemu zarządzania BHP i Ochroną Środowiska w oparciu o normy OHSAS i ISO 14001
Wdrażanie w organizacji narzędzi i programów zmierzających do poprawy warunków pracy i ograniczenia wypadków przy pracy
Nadzór nad przestrzeganiem standardów BHP i wymogów prawnych obowiązujących w firmie
Przeprowadzanie szkoleń z zakresu
BHP, Ochrony Środowiska i Ochrony Przeciwpożarowej
Przeprowadzanie i aktualizowanie kart oceny ryzyka zawodowego
Nadzór nad terminowym udzielaniem zezwoleń środowiskowych
Przeprowadzanie audytów wewnętrznych
Udział w technicznej akceptacji budynków, maszyn i urządzeń
Organizacja pomiarów czynników szkodliwych i emisji do środowiska
Raportowanie zgodnie z obowiązującym prawem i wymogami wewnętrznymi,
Reprezentowanie firmy podczas kontroli i audytów zewnętrznych
Promowanie kultury BHP w organizacji

Oczekiwania wobec kandydatów:
Minimum 3 – letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane w branży lotniczej lub motoryzacyjnej)
Wykształcenie wyższe (mile widziane studia podyplomowe z zakresu BHP)
Komunikatywna znajomość języka angielskiego (na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz czytanie i tworzenie dokumentacji)
Praktyczna, bardzo dobra znajomość przepisów BHP, Ochrony Środowiska i Ochrony Przeciwpożarowej
Znajomość norm OHSAS i ISO 14001
Uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej
Dobra obsługa oprogramowania biurowego MS Office
Rozwinięte kompetencje miękkie, samodzielność oraz umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze godzin
Szerokie możliwości rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji (m.in. poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach oraz zewnętrznych i wewnętrznych szkoleniach)
Bogaty pakiet benefitów płacowych i pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do karty sportowej,
ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do nauki, imprezy integracyjne, system premiowy)
Naukę języka obcego (lekcje prowadzone w siedzibie firmy)
Stabilną i rozwojową pracę w nowoczesnej, międzynarodowej firmie