INŻYNIER PROCESU (szlifowanie/gratowanie)

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży lotniczej. W związku z dalszym rozwojem organizacji oraz rozbudową Działu Technologicznego poszukujemy doświadczonych kandydatów zainteresowanych objęciem nowego w strukturach firmy, samodzielnego stanowiska Inżyniera Procesu.
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
System pracy: jednozmianowy
Wymiar pracy i forma zatrudnienia: umowa o pracę, praca w pełnym wymiarze godzin

IP/SG/19

Oczekiwania wobec kandydatów:
Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze szlifowania lub gratowania (preferowane w branży motoryzacyjnej lub lotniczej)
Wykształcenie wyższe techniczne
Komunikatywna znajomość języka angielskiego (na poziomie umożliwiającym komunikację oraz czytanie i tworzenie dokumentacji)
Bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
Praktyczna, dobra znajomość programów CAD
Dobra znajomość oprogramowania MS Office
Rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne

Twoja zadania:
Opracowywanie dokumentacji technologicznej oraz programów CNC dla maszyn i urządzeń w ramach bieżących i nowych uruchomień
Nadzór nad stosowanymi w technologii normami, instrukcjami i wymaganiami (archiwizacja i aktualizacja)
Zatwierdzanie procesu według wymagań klienta
Monitorowanie i optymalizowanie procesów produkcyjnych
Monitorowanie wskaźników produkcyjnych
Sporządzanie bieżących analiz i raportów
Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych dla pracowników

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze godzin
Szerokie możliwości rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji (m.in. poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach oraz zewnętrznych i wewnętrznych szkoleniach)
Bogaty pakiet benefitów płacowych i pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do karty sportowej,
ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do nauki, imprezy integracyjne, system premiowy)
Naukę języka obcego (lekcje prowadzone w siedzibie firmy)
Stabilną i rozwojową pracę w nowoczesnej, międzynarodowej firmie

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania:
https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Inzynier-procesu-lo4zzszlifowanie-lub-gratowanielo41z/ …… ca9-2560.html
Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje –
zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.
Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje – zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.