Młodszy analityk z językiem angielskim z orzeczeniem o niepełnosprawności – Leszno

BPO NETWORK Sp. z.o.o.
Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy:
Praca Zdalna/Cała Polska

Młodszy analityk z językiem angielskim z orzeczeniem o niepełnosprawności

ANG/2018/03/12
Obowiązki

Monitoring forów internetowych,

Wyszukiwanie informacji w języku angielskim (np. na Linkedin) i wprowadzanie tych informacji w języku angielskim do arkusza Excel.

Wymagania

Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

Wykształcenie min. średnie,

Język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie,

Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel + mile widziana znajomość Outlooka)

Umiejętność szybkiego wyszukiwania danych,

Zdolność logicznego myślenia, elokwencja oraz samodzielność,

Odpowiedzialność, sumienność, łatwość pracy pod presją czasu,

Komputer i stałe łącze w miejscu zamieszkania.

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

08:00-15:00 lub 09:00-16:00,

Okres próbny 1 m-c,

Pracę w zgranym zespole,

Miłą atmosferę w pracy,

Możliwość rozwoju,

Pracę zdalną.

Znajomość języka angielskiego będzie weryfikowana.

Nasza strona: http://www.bponetwork.pl
FB: BPO Network Sp zoo
Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.