Młodszy Monter – bez doświadczenia

MONDI Polska
Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.
Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji.
Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:
Młodszy Monter – bez doświadczenia

Miejsce pracy: Szczecin
Opis stanowiska:
produkcja szaf i paneli sterowniczych proste prace monterskie polegające na przyłączaniu drobnych elementów praca przy pomocy instrukcji opisowych i obrazkowych
wykonywanie powierzonych zadań zgodnie ze standardami i wymaganiami technicznymi dbałość o wysoką jakość produktów

Wymagania:
zdolności manualne zaangażowanie i chęć do pracy umiejętność pracy w zespole gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:
pracę w renomowanej firmie o kapitale zagranicznym przyjazną atmosferę pracy rozwój osobisty i zawodowy stabilne zatrudnienie benefity (ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy)

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

Powyższe ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.