Wydawca Farmaceutyczny

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305. Powstała na początku 2013 roku. Tworzy ją kreatywny zespół specjalistów, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży HR. Wyjątkowość MK INTERIM polega na fachowym i bardzo elastycznym dopasowaniu rozwiązań pozwalających zredukować koszty w zakresie obsługi personalnej procesów.
Dbamy o każdego naszego pracownika i umożliwiamy sprawny(bezpieczny) rozwój na rynku pracy.

WWW.MKINTERIM.PL

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży farmacetycznej
poszukujemy poracowników
na stanowisko :

WYDAWCA
FARMACEUTYCZNY
Miejsce pracy :
ŁĘCZYCA
Zakres obowiązków:
kompletacja zmówień na podstawie dokumentu WZ segregacja towaru wykładnie towaru drobne prace pomocniczo
porządkowe

Wymagania :
wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
(8:00-16:00) (13:00-21:00) (18:00-2:00) gotowość do pracy w przynajmniej jedną sobotę w miesiącu w godz (11:00-19:00) motywacja do pracy aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych doświadczenie na podobnym stanowisku -mile widziane , lecz nie jest wymagane wszystkiego uczymy na miejscu
Oferujemy:
zatrudnienie w formie umowy cywilno-prawnej
( umowa zlecenie) stawka godzinowa 14,70 zł /h brutto premia za wyniki opieka koordynatora projektu możliwość przejścia na umowę o pracę do
Klienta
Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.
Administratorem Twoich Danych jest spółka MK Interim Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-793) ul. Rydygiera 11/220. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje usunięcie Twoich danych z bazy.
Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez firmę MK INTERIM Sp. z o.o..
MK Interim wpis do rejestru agencji zatrudnienia 9305.
Proszę o dodanie aplikacji w załączniku.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.