Konsultant ds. wsparcia klienta niemieckojęzycznego

Arvato Polska jest od lat liderem rynku w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem oddziału BPO Finance & Accounting w Katowicach poszukujemy osób ze znajomością języka niemieckiego.

Wymagania

Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym (B2/C1/C2 level)
Rozwinięte umiejętności interpersonalne
Orientacja na szczegóły, sumienność w wykonywaniu zadań

Podstawowa znajomość pakietu MS Office

Umiejętność pracy w zespole

Doświadczenie w pracy w środowisku SSC/ BPO lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Zadania

Obsługa telefoniczna klienta niemieckojęzycznego w zakresie przetwarzania danych dotyczących należności

Potwierdzanie sald, informowanie klientów o zaległych płatnościach

Monitorowanie spłat należności

Rozpatrywanie uwag klientów z uwzględnieniem odpowiedniej terminowości

Co zyskujesz?

Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem

Możliwość pracy w pełnym wymiarze lub na część etatu

Profesjonalne szkolenia wdrażające

Innowacyjne i przyjazne środowisko pracy

Pracę w międzynarodowej organizacji dla prestiżowego klienta

Zróżnicowany pakiet benefitów dla każdego pracownika (prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie)

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszym biurze: http://bit.ly/arvato360