Opiekun Klienta – wysokie zarobki (Brzeziny)

PROFI CREDIT Polska S.A., międzynarodowa firma z branży finansowej, poszukuje osób do współpracy w charakterze:
Opiekun Klienta – Przedstawiciel Finansowy

Jeśli interesuje Cię obsługa klienta ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:
– Prowadzenie rozmów z klientami
– Obsługa klienta w zakresie świadczonych usług

Samodzielne pozyskiwanie klienta oraz obsługa klientów przekazanych przez firmę
– Analiza i raportowanie wyników działań

Nasze oczekiwania:

Umiejętność budowania relacji z klientami
– Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy własnej

Dokładność i rzetelność w pracy z dokumentami
– Niekaralność

Nasza oferta:

Szkolenia wstępne nie wymagamy doświadczenia w branży finansowej wszystkiego Cię nauczymy!

Możliwość sprzedaży szerokiej gamy produktów pożyczkowych

Wysoki poziom niezależności w pracy (sam ustalasz swoje godziny pracy)

Przejrzysty system wynagradzania oparty na wynikach

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta –
Nie czekaj! Aplikuj!
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Profi Credit Polska S.A. z siedzibą w Bielsku Białej.