Elektromechanik utrzymania ruchu

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług. Dla naszego belgijskiego klienta – firmy produkującej ramy do
łóżek lamelowych oraz sprężynowych – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:
Wellen, Belgia

Opis stanowiska:
Do obowiązków należeć będzie utrzymanie ruchu maszyn przemysłowych na terenie zakładu.
Główne obowiązki to dokonywanie przeglądów technicznych, diagnoza i usuwanie usterek linii produkcyjnej z zakresu elektryki i mechaniki, pneumatyki i hydrauliki. Raportowanie do kierownika działu utrzymania ruchu lub kierownika produkcji.

Wymagania:
wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (elektrotechnika, elektromechanika) kilkuletnie doświadczenia na stanowisku elektromechanika dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego –
WARUNEK KONIECZNY! dobra znajomość mechaniki i elektroniki (mile widziana znajomość pneumatyki, automatyki, hydrauliki) umiejętność pracy w zespole dyspozycyjność na dłuższy okres czasu własny samochód – mile widziany

Oferujemy:
wynagrodzenie 15€ brutto/h zatrudnienie długoterminowe dopełnienie formalności związanych z wyjazdem dodatek wakacyjny- w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4383€ brutto
(15,38 % rocznych zarobków brutto). premię roczną- w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2374€ brutto
( 8,33 % rocznych zarobków brutto)
– pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego. możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania: 80€/tydzień. pomoc w zorganizowaniu dodatkowego ubezpieczenia (opcjonalne) – 7,5 €/miesiąc. opiekę polskojęzycznego koordynatora . płatne święta. pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego.

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku: http://www.facebook.com/Link2europe

REKOMENDACJA kandydata – za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić
150-350 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce system rekomendacyjny).
Kontakt i więcej informacji w sprawie powyższej oferty pracy, tel. ……