Fryzjerka/ Fryzjer – Tarnobrzeg

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując
pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów, właściciela salonu fryzjersko – kosmetycznego, poszukujemy osoby do pracy na
stanowisku:

Fryzjerka/ Fryzjer

Miejsce pracy: Tarnobrzeg

WYMAGANIA:

motywacja do pracy

wysoka kultura osobista

doświadczenie zawodowe min. 2 lata na samodzielnym stanowisku w zawodzie fryzjer, nie wliczając praktyk i stażu

dyspozycyjność

mile widziane: prawo jazdy kat. B, obsługa komputera

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

koloryzacja, baleyage, pasemka

upięcia ślubne i okolicznościowe

strzyżenie damskie i męskie

budowanie pozytywnego wizerunku firmy

OFERUJEMY:

zatrudnienie w ramach umowy o pracę

czas pracy: około 160 godzin miesięcznie

praca od zaraz na dłuższy okres czasu

praca zmianowa

możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

wynagrodzenie podstawowe: 30% od utargu wypracowanego przez pracownika

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: [Apply online]

w tytule wpisując nazwę i miejsce stanowiska Fryzjer – Tarnobrzeg.

W aplikacji prosimy zamieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z
Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.)