Pracownik fizyczny w Niemczech

IDEAL WORK GERMANY to marka skoncentrowana na realizacji usług doradztwa personalnego i pracy tymczasowej w kraju i za
granicą. Nasza Idea to innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Kassel

Zadania na stanowisku:
– załadunek, rozładunek towarów, przesyłek, kontenerów
– Inne prace magazynowe

Od Kandydata oczekujemy:
– doświadczenia w pracy fizycznej
– sprawności fizycznej
– motywacja oraz chęć do pracy
– gotowości do pracy w systemie zmianowym, także w nocy

Oferujemy:
– niemieckie wynagrodzenie
– stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
– pomoc w organizacji przejazdu z Polski do Niemiec

– wyślij wiadomość na adres: [Apply online]
– odwiedź naszą stronę internetową: http://www.idealgrupa.pl

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV z klauzulą.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Spółek IDEAL z siedzibą w Warszawie, podanych przeze mnie w aplikacji oraz w
przekazanych dokumentach danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji.
przekazanych dokumentach danych osobowych, w celu realizacji procesu rekrutacji w przyszłości.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy,
że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych dobrowolnie w dokumentach rekrutacyjnych oraz w formularzach
aplikacyjnych na stronach internetowych http://www.idealgrupa.pl, http://www.idealkurier.pl, http://www.idealpflege.pl jest Grupa Spółek
IDEAL . Z Inspektorem Ochrony Danych Grupy Spółek IDEAL można skontaktować się pisemnie, kierując korespondencję na
adres Administratora Danych, lub e-mailowo na adres poczty elektronicznej [Apply online] .
Szczegóły zarządzania i przetwarzania danych znajdują się w Polityce Prywatności Grupa Spółek IDEAL na